Transplantace vlasů proti úbytků vlasů. Liposukce jako redukce hmotnosti. Praktické informace o sexuálních poruchách. Therapy for body and soul.

by Czech around Transplantace vlasů proti úbytků vlasů. Liposukce jako redukce hmotnosti. Praktické informace o sexuálních poruchách.
by Czech

by German around Transplantace vlasů proti úbytků vlasů. Liposukce jako redukce hmotnosti. Praktické informace o sexuálních poruchách.
by German

by English around Transplantace vlasů proti úbytků vlasů. Liposukce jako redukce hmotnosti. Praktické informace o sexuálních poruchách.
by English

by Spanish around Transplantace vlasů proti úbytků vlasů. Liposukce jako redukce hmotnosti. Praktické informace o sexuálních poruchách.
by Spanish

by French around Transplantace vlasů proti úbytků vlasů. Liposukce jako redukce hmotnosti. Praktické informace o sexuálních poruchách.
by French

by Greek around Transplantace vlasů proti úbytků vlasů. Liposukce jako redukce hmotnosti. Praktické informace o sexuálních poruchách.
by Greek

by Italian around Transplantace vlasů proti úbytků vlasů. Liposukce jako redukce hmotnosti. Praktické informace o sexuálních poruchách.
by Italian

by Dutch around Transplantace vlasů proti úbytků vlasů. Liposukce jako redukce hmotnosti. Praktické informace o sexuálních poruchách.
by Dutch

by Portuguese around Transplantace vlasů proti úbytků vlasů. Liposukce jako redukce hmotnosti. Praktické informace o sexuálních poruchách.
by Portuguese

by Swedish around Transplantace vlasů proti úbytků vlasů. Liposukce jako redukce hmotnosti. Praktické informace o sexuálních poruchách.
by Swedish

 

 

Rady a tipy pro každého


Transplantace vlasů proti úbytků vlasů

Transplantace vlasů proti úbytků vlasů

Při problémech se svědivou a olupující se pokožkou hlavy je kromě aplikace vhodných vlasových přípravků a masáží stejně tak důležité nahlédnout do vlastního nitra a usilovat o zklidnění zevnitř. Možností je mnoho – zatímco někdo si napustí plnou vanu vody, zapálí svíčky a pustí uklidňující hudbu, jiný dá přednost příjemné procházce v přírodě nebo si koupí malou drobnost pro radost a další zajde do restaurace na dobré jídlo. Každý z nás je jedinečný a má svůj vlastní způsob relaxace, který mu pomůže najít ztracený pocit pohody. Možná, že naše vnitřní pozitivní vyzařování pak nedá šanci žádné nepohodě, problémům či trápením, které se projevují jak v nás samotných, tak i navenek.

Vlasy myjte jemně, „nedrbejte je“, začněte nejprve u kořínků a pokračujte po celé délce. Po opláchnutí šamponu použijte balzám, jehož výhodou je, že pečuje nejen o vlasy, ale zároveň i o pokožku hlavy.

Maz z mazové žlázky promašťuje nejen pokožku, ale i vlas v celém rozsahu. Pokud je mazu dostatek, vlasy jsou lesklé, pokožka hlavy se neolupuje. Stejně jako počet vlasů, je i počet mazových žlázek dán geneticky. Někdy však může být mazotok obtěžující a může být doprovázen i zvýšeným výpadem vlasů. Kromě dědičnosti mají na mazové žlázy velký vliv pohlavní hormony a stresové situace. Androgeny (mužské pohlavní hormony) zvyšují mastivost, estrogeny (ženské pohlavní hormony) snižují. V důsledku stárnutí organismu ubývá mazových žláz, a tedy i produkce mazu.

Jedním z velmi důležitých předpokladů úspěšné vlasové transplantace je dobrá výživa nově vsazených vlasových štěpů – to znamená, že musí být dodržen dostatečný odstup mezi jednotlivými implantovanými štěpy. Z tohoto důvodu se někdy vlasová transplantace po nějaké době, zhruba za 6 až 8 měsíců, opakuje a vlasový porost se zahušťuje.

Ochlupení je, s výjimkou dlaní a plosek, prakticky po celém těle.Pak hovoříme o vlasech, vousech, řasách, obočí, brvách. Jen na hlavě máme něco kolem 100 tisíc vlasů. Nejvíce bývá světlých vlasů, které jsou však nejslabší. Silnější jsou vlasy hnědé a černé, kterých je méně. Nejsilnější jsou vlasy rezavé, ale je jich také nejméně. Barva vlasů je dána poměrem obsahu 2 druhů kožního barviva - tzv. melaninu.

číst dál...

Liposukce jako redukce hmotnosti

Liposukce jako redukce hmotnosti

Jste li obézní, je u vás daleko vyšší pravděpodobnost vzniku zdravotních problémů. Jedná se především o onemocnění srdce, mozkové příhody, rakovinu, dnu a mnoho dalších. Obezita rovněž příliš nepřispívá kvalitnímu spánku (neharmonické dýchání). Díky vyšší tělesné hmotnosti dochází k vyššímu opotřebování kloubů a vyšší zátěži páteře. Jedinou cestou jak se vyhnout těmto následkům je odstranění přebytečných kilogramů. Studie ukazují, že snížení hmotnosti již o několik kilogramů je okamžitě viditelné na úpravě zdravotního stavu.

Operační řezy jsou 0,5 – 1 cm dlouhé, jsou v místech co nejméně viditelných - např. na bocích v místě, kde budou kryty spodním prádlem, dále v rýze pod hýžděmi, v podkolení ohybové rýze apod. Ihned po zákroku jsou operované oblasti komprimovány elastickými návleky, ztracené tekutiny jsou doplněny nitrožilní infuzí.

Jednou z nepříjemných odchylek je zvýšené množství ukládaného tuku. Rozložení tuku na těle u mužů a u žen je rozdílné a patří mezi sekundární pohlavní znaky. Pří liposukce se provádí snížení podkožní tukové vrstvy odsátím určitého množství tuku tam, kde dochází k jeho nadměrnému ukládání.

číst dál...

Praktické informace o sexuálních poruchách

Praktické informace o sexuálních poruchách

Odborně je impotence definována jako neschopnost udržet erekci dostatečnou pro provedení pohlavního při 25 % a více pokusech. Podle odhadů odborníků, provedených na základě této definice, se erektilní dysfunkce vyskytuje u 10 až 20 milionů amerických mužů ve věku 40 až 70 let.

Typickým příznakem impotence je změna kvality erekce, což se týká buď ztopoření nebo schopnosti udržení erekce, nebo obou. Známkou toho, že se jedná o organickou (tělesnou) impotenci, a ne o impotenci z psychických příčin, je neschopnost mít nebo udržet erekci ráno po probuzení.

Největšími nepřáteli erekce jsou kouření, vysoký tlak a vysoký cholesterol. Zbavte se jich. V případě, že si nevíte rady, využijte zkušeností svého lékaře.

Léky jsou nejrozšířenější a nejoblíbenější léčbou erektilní dysfunkce. Ve většině případů jde o tablety polykané ústy (perorálně). Před použitím každého preparátu si pečlivě pročtěte příbalovou informaci.

Prostatu postihují nejčastěji tři nemoci: benigní hyperplazie prostaty (BPH), prostatitida (akutní nebo chronický zánět prostaty) a rakovina prostaty. Každá z nich postihuje prostatu jiným způsobem.

Z hlediska klasické medicíny je hlavní příčinou BHP nadbytečné množství dihydrotestosteronu (DHT), který vzniká v prostatě z testosteronu. DHT působí zvětšení žlázových buněk prostaty a tím i její zbytnění. Vedle toho je BHP způsobena i akumulací estrogenu ve stárnoucí žláze a nedostatkem mastných kyselin, zinku a některých esenciálních aminokyselin.

číst dál...

 

 

Read our other articles:
Therapy for body and soul

Sitemap© Copyright 2007 European Disability Group.